PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114904}

Rozpustnik

The Libertine
6,9 27 761
ocen
6,9 10 1 27761
5,6 5
ocen krytyków
Rozpustnik
powrót do forum filmu Rozpustnik

Mam pytanie do tych, co ten film widzieli:Zamierzam iść ze swoim lubym do kina, i czy warto zaciągać go na ten film, czy lepiej obejrzeć inny? Nie zaśniemy tam z nudów? Prosze o rady!!

ocenił(a) film na 10
Kasienkaka

Widzialam dzis ten film i powiem tak: jesli oczekujesz filmu z wartka fabula, to nie idz. To jest film trudny, z duza iloscia dialogow, pelen archaicznegio jezyka.
A jesli juz sie zdecydujesz zeby na niego pojsc to polecam seanse na ktorych bedzie malo ludzi na widowni, a szczegolnie dzieci ktore mysla ze jak film ma tytul "Rozpustnik" to znaczy ze jest to film erotyczny....

ocenił(a) film na 10
GosiaQ

aj aj aj :) ja wlasnie wrocilem z seansu i musze przyznac ze pieniadze wydane na bilety to jedna z moich najbardziej udanych inwestycji :P a tak na powaznie film jest naprawde dobry...Depp zagral swietnie,a Malkovich byl jak dla mnie w jego cieniu :) fabula i ogolna otoczka rowniez na wysokim poziomie...momentami szokuje, smieszy, porusza...czegoz mozna pragnac wiecej :D polecam ;)

pozdrawiam

użytkownik usunięty
GosiaQ

również uważam, że warto zobaczyć ten film. język może przeszkadzać, niektóre dialogi możnaby skrócić, mimo to WARTO. inteligentny widz znajdzie w nim humor ale także i refleksję.
cudowna muzyka (czyżby to ten sam kompozytor co w "drodze do zatracenia"?;) )
nasz stosunek do głównego bohatera zmienia się w miarę postępu akcji.
od odrazy po litość.
i ta charakteryzacja...

ocenił(a) film na 10
Kasienkaka

http://www.esensja.pl/film/recenzje/tekst.html?id=3365 [www.esensja.pl/film/rec...]

Oto odpowiedź. Nieco obszerna... Jednym słowem? TAK!!! TAK!!! WARTO JAK CHOLERA!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones