PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114904}

Rozpustnik

The Libertine
6,9 27 761
ocen
6,9 10 1 27761
5,6 5
ocen krytyków
Rozpustnik
powrót do forum filmu Rozpustnik

Nie rozumiem dlaczego przecierz nic takiego nie napisałam :/ A tak wogóle to na co był chory Hrabia Rochester????? bo w tamtym temacie napisałam to pytanie ale jakiś głupek zgłosił to do usunięcia.

sweetka

JA wiem dlaczego :)
I nawet wiem jak się je oblokowuje, ale samo to, że napisałaś:
"Ściągnełam sobie ten film na kompa" - mówi o ściąganiu z internetu niedozwolonych rzeczy. Ja miałem o tym całą notkę, ale zablokowano mi ją właśnie z tego powodu!
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
freepick

pis zostal zablokowany zapewne dlatego ze pochwalilas sie kradzieza jakiej dokonalas. A Rochester, jak juz wczesniej pisalam, umarl z powodu chorob wenerycznych i naduzywania alkoholu. wiecej infgormacji na temat jego zycia i dziel mozna znalezc tutaj: http://www.answers.com/topic/rochester-john-wilmot-2d-earl-of [www.answers.com/topic/r...]
google nie gryzie...

GosiaQ

Ale szkoda, że po angielsku :)
A słowo: KRADZIEŻ - brzmi za surowo, powiedziałbym raczej pożyczenie...

ocenił(a) film na 10
freepick

Tak oczywiscie, a zlodzieje samochodow tez je tylko pozyczaja.... nielegalne sciaganie muzyki i filmow z internetu to kradziez.

ocenił(a) film na 7
GosiaQ

Naoglądałaś się reklam i teraz szpanujesz,co?XD Nie no joke,ale jednak to kradzież jak by na to nie patrzeć...

ocenił(a) film na 8
shatzi_

No nie p[owiedziałabym że to kradzież. Jeżeli to kradzież to po co sie ściąga i dlaczego to nie jest karalne???? A i po co są programy do ściąganie takie jak np. Azureus, BearShare, Emule itd.????? Kradzież samochodów to co innego. Samochód sie kradnie a nie ściąga na kompa ;]]] Jeżeli macie takie poglądy no to po co ściągacie sobie tapety na kompa ( napewno jakieś ściągneliście ) ???? Także nazywanie tego Kradzieżą to nierozsądne i niewłaściwe słowo.

ocenił(a) film na 10
sweetka

Oj malo wiesz o swiecie. oczywiscie ze sciaganie i rozpowszechnianie muzyki i filmow jest karalne["W trybie on- line uruchamiając program p2p popełniamy przestępstwo z art. 116 ust. 1 prawa autorskiego z winy umyślnej w zamiarze ewentualnym albo nie mając świadomości automatycznego udostępniania plików z winy nieumyślnej na skutek niedbalstwa art. 116 ust. 4].(polecam ten artykul: http://www.idg.pl/artykuly/45544.html [www.idg.pl/artykuly/455...] ). A po co sie sciaga? no wlasnie nie wiem. pewnie zeby zaoszczedzic te 15zlotych na bilecie do kina albo 5zlotych na oplacie w wypozyczalni kaset/dvd, co oczywiscie odbywa sie kosztem jakosci odbioru itp.
Programy ktore wymienilas sa oczywiscie miejscem gdzie mozna sciagnac pirackie kopie filmow i muzyki tak samo jak na bazarze mozna kupic kradziony telefon. Wiec mozna zapytac po co bazary...
Sciaganie tapet, czy innej grafiki to zupelnie co innego. Sa one dostepne w internecie legalnie! Jakos nie przypominam sobie zeby nagrywanie filmow w kinie kamera albo lamanie zabezpieczen na plytach z muzyka bylo legalne... Jezeli nadal nie widzisz ze sciagajac film czy muzyke na komputer okradasz jej tworcow to jestes bardzo plytko myslaca osoba, przykro mi.

ocenił(a) film na 7
sweetka

Zapewne oglądłas reklamę o kradzieży filmów czyli o ściąganiu ich z internetu... Mówi ona o tym,ze sciaganie filmów z internetu jest nielegalne,ale nie wiem dlaczego nie jest karalne...Ale chyba ten co kręcił tę reklamówke nie porywał sie z motyką na słonce i nie wiedział o czym mówi?:\

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones