PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114904}

Rozpustnik

The Libertine
6,9 27 764
oceny
6,9 10 1 27764
5,5 6
ocen krytyków
Rozpustnik
powrót do forum filmu Rozpustnik

Nuda Nuda Nuda

ocenił(a) film na 1

mnie znudził, choć lubię ambitne kino. Mąż zasnął, publiczność nie reagowała kompletnie, a ja cały czas kontrolowałam czas. A gdy zapalono świało wszyscy byli już gotowi do wyjścia, w pośpiechu opuszczano salę - koniec z tym koszmarem. To pierwszy film w moim życiu który mnie tak rozczarował! Naprawdę nie polecam!

użytkownik usunięty
bevrit

pewnie oglądałaś film kiedy na sali było wiele osób. na "moim" seansie było 10 osób z czego tylko jeden chłopak.
wiek od 30 do 18 lat.
faktem jest, że na głos śmiałam się tylko ja i panie przed trzydziestką. domyślam się, że młodsza widownia to albo fani deppa albo taka, kora oczekiwała, że to będzie erotyk.
niestety często jest tak, że czyjś odbiór filmu uzależniony jest od reakcji innych osób. bijemy brawo kiedy inni biją. uśmiechamy się, kiedy inni się śmieją (stąd śmiech z taśmy w durnowatych sitcomach).

nie pamiętam już kto to napisał na filmwebie, ale w zupełności się z nim zgadzam- w przypadku tego filmu wybierajmy się na seans z niewielką widownią i w odpowiednim wieku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones