PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114904}

Rozpustnik

The Libertine
6,9 27 764
oceny
6,9 10 1 27764
5,5 6
ocen krytyków
Rozpustnik
powrót do forum filmu Rozpustnik

no muszę przyznac, że ze świecą szukac takiego aktora który potrafi zagrac każdą role! film sam w sobie nie jest rewelacyjny ale sam udział i gra deepa podnosi ocenę filmu do 7/10 ogólnie film warty obejrzenia! Jest To ciekawa opowieśc o tym jak zmienia styl życia rozpustnika

marekpic

Depp, a nie Deep...

ocenił(a) film na 6
Skylaria

Swoją drogą ciekawe, że wszyscy ci wielcy fani (taaa, od "Piratów z Karaibów":/) tak podziwiają swojego ulubionego aktora, a 4 liter na pamięć wykuć nie potrafią. Generalnie zaś się zgadzam, DEPP jak zwykle pokazał klasę, ale sam film również jest znakomity, niezwykle klimatyczny. 10/10, bez dwóch zdań.

ocenił(a) film na 7
alexno

tak wielcy znawcy się znaleźli napisalem depp bo to było zwykłe przejęzyczneie! wiem doskonale że ona się nazywa Deep! widocznie nie macie nic innego do robu tylko czepiać się literówek zamiast oceniać film!

ocenił(a) film na 7
marekpic

a sory Alex myślałem że to ja się przejęzyczyłem;) pomyłka sorki;D

ocenił(a) film na 6
marekpic

Obawiam się, że owszem. Cieszę się, że 'wiesz doskonale', że ów aktor nazywa się Deep, przy czym na filwebie figuruje jako Depp i tej wersji radziłabym się trzymać, pomimo pewności swych racji:)

użytkownik usunięty
Skylaria

oj kłócicie się o pierdoły a mnie momentami jego gra przypominała Williego Wonkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones