PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114904}

Rozpustnik

The Libertine
6,9 27 761
ocen
6,9 10 1 27761
5,6 5
ocen krytyków
Rozpustnik
powrót do forum filmu Rozpustnik

pierwszy raz w filmie obrzydził mnie Johnny Depp..na początku nie powiem, jak zawsze nieziemsko przystojny, ale pod koniec jak grał tego alkoholika to wyglądał obrzydliwie. A film ogólnie dziwny, nic nadzwyczajnego.

MechanicznaPomarancza

Film jest świetny a Depp nie jest modelem tylko aktorem i do tego cholernie dobrym jak widać. :)))

MorganaBlackcat

aktorem jest zajebistym, widać że potrafi się wcielić w każdą rolę, ale odraził mnie jego wygląd...co do filmu spodziewałam sie czegoś lepszego, ale ogólnie dało sie obejżeć.

MechanicznaPomarancza

Chyba chodziło Ci nie o coś lepszego a ładniejszego i przyjemniejszego w odbiorze.( , przynajmniej tak wynika z twojego postu). Prawdopodobnie tak właśnie trzeba odebrać tę postać(jak go odebrałaś) bo to przecież nie jest pozytywny bohater.:)))

MorganaBlackcat

pewnie tak, ale szkoda mi go było na końcu, ale ja tak zawsze mam z bohaterami nie pozytywnymi..;)

ocenił(a) film na 10
MorganaBlackcat

Nie jest pozytywny? Zależy, co przez to rozumiesz. Może moralnie nie świeci przykładem, ale ja tam go kocham od pierwszego obejrzenia :)

Dzadzmara

Bo to świetny film ale nie jest zbyt łatwy w odbiorze.Wiadomo że nie świeci przykładem idealnym ale mi właśnie dlatego się podoba że nie jest taki wyidealizowany a bardzo naturalny i taki jakim chyba naprawdę był ten gość w realu.Przynajmniej tak to odbieram.

MechanicznaPomarancza

coraz częsciej zdarza mi sie zaobserwować ze duzo ludzi teraz niewiedzieć czemu mają johnego za (jak to napisała MorganaBlackcat)modela zapominając o tym ze to swietny aktor i nie dlatego ze jest przstojny ale dlatego ze zagra wszystko nawet role jakiegos zula i pijaka...

użytkownik usunięty
Gabi_123

Najlepiej niech Depp gra przystojniaków podrywających każdą panienkę, a takich ról niech unika, bo w końcu Depp ma tylko ładnie wyglądać!
LUDZIE! TO AKTOR! AKTOR! AKTOR! AKTOR! On sobą reprezentuje nie tyle wygląd, ale przede wszystkim aktorstwo. To była tylko rola. Wspaniała z resztą. Ale rola. Nie zapominajmy, że choć może utożsamiać się z postaciami w jakie się wciela, to nie oznacza, że MUSI.
Świetny aktor niekoniecznie musi zawsze grać śliczniutkich przystojniaczków. Pamiętajmy o tym wypowiadając się o filmach :)

Uogólniasz i wrzucasz wszystkich do jednego worka.Wiadomo że to aktor.
Jego wygląd w tym filmie był bardzo istotny , bo miał podkreślić osobowość oraz chorobę. Aktor ma tworzyć i do tego tak tworzyć aby wyglądało to bardzo wiarygodnie.

no to jak mam się wypowiedziec na temat filmu to wcale mnie nie zafascynował...jeden z aktorów mnie obrzydził, a ogólnie nic nadzwyczajnego.Ale nie żałuję ze go obejrzałam.

MechanicznaPomarancza

Zobacz wiadomość .:)

użytkownik usunięty
MorganaBlackcat

Mam dziwne wrażenie, że film Ci się nie podobał, ponieważ Dżony nie był wystarczająco przystojny :D

:))))))))))))))))) Mi się film podobał i to bardzo , a Depp wyglądał świetnie - po za tym cała scenografia była rewelacyjnie zrobiona i oświetlona. :)

MorganaBlackcat

film nie był zły ani też nie był rewelacyjny..poprostu dobry, a co do Johnnego to juz inna sprawa.

ocenił(a) film na 6
MechanicznaPomarancza

Film był dobry , postać hrabiego miła u nas wywołać obrzydzenie i wstręt . Takie był założenie filmu , bohater w prologu mówi przecież , " ze nie ma życzenie żeby nam przypaść do gustu ". Johnny zagrała tę role niemal bezbłędnie i kolejny raz mu uwierzyłam .
Depp jest aktorem i jego zadaniem nie jest ładnie wyglądać ale grać wiarygodnie.

MechanicznaPomarancza

pokemony. "jak zawsze nieziemsko przystojny, ale pod koniec jak grał tego alkohololika to wyglądał obrzydliwie". a jak do huja pana mial wygladac ??!! słodziasnie ?? kurwa dzieci wejdzcie sobie na forum Zacusia Efrusia i tam wypisujcie takie bzdury. ja mam po dziurki w nosie takich ludzi. to nie jest film dla dzieci. idzcie obejrzyjcie High School Musical, pozachwycajcie sie wyzelowanymi niedorozwojami i wiecej tu nie wracajcie. blagam...

ocenił(a) film na 10
MechanicznaPomarancza

I za to trzeba Depp'a podziwiac! Potrafi zagrac rownie dobrze szalonego pirata, mrocznego golibrode i wpedzonego w nalogi, rozpustnika. Film genialny!

ocenił(a) film na 8
MechanicznaPomarancza

wyglądał obrzydliwie, bo jego bohater chorował na choroby weneryczne, w tym syfilis (kiła), a od tego gnije ciało. Myślę, że i tak nam zaoszczędzili szczegółów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones