PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114904}

Rozpustnik

The Libertine
6,9 27 757
ocen
6,9 10 1 27757
5,6 5
ocen krytyków
Rozpustnik
powrót do forum filmu Rozpustnik

hmm.

ocenił(a) film na 6

jeśli miałbym oceniać tylko aktorstwo, to Johnny Deep zasługuje na 10. Kreacja hrabiego Rochester, to w jego wykonaniu majstersztyk! a szczególnie druga część filmu. Wielkie ukłony dla niego! jedna z lepiej odegranych ról jakie kiedykolwiek widziałem.

TomHanks

noo, reszta przy nim w tym przypadku wypadła blado

ocenił(a) film na 7
mrau_cyska

...wydaje się jedyną postacią i w sumie tylko jego gra przyciąga w tym filmie jak magnez...no i może wielki,dziwny kinol Johna Malkovich,aktora którego bardzo cenię...cóż gra wymaga poświęceń....

ocenił(a) film na 8
TomHanks

Zgadzam się! Tak! Za takie filmy uwielbiam Deppa. Zahipnotyzował mnie w tym filmie.

TomHanks

Dokładnie. Rola totalny majstersztyk. Wielki szacunek za taką rolę i jej odegranie.
A dialogi w tym filmie? Teksty?
Wspaniałe, hipnotyzujące.
Ogromnie polecam
B

ocenił(a) film na 6
b4rt3k0pl0

zasługuje na oscara, tak samo jak DiCaprio. Mam tylko lekki "żal" do Deepa, że wiele czasu w swojej karierze poświęcił filmom fantastycznym/ "bajkom", dlatego nie zawsze ludzie doceniają jego umiejętności albo o nich pamiętają. A powinien zostać zapamiętany jako legenda kina, bo talent ma nie mniejszy niż Ci uważani za bogów aktorstwa.

TomHanks

Ale zauważ, że owszem, tak jak mówisz wiele czasu poświęcił bajkom i filmom fantastycznym, ale... gdy spojrzysz na jego całokształt i zapoznasz się z jak największą ilością dzieł ( nie mówię tutaj stricte o Twojej osobie, tylko ogólnie do ludzi, którzy mogą mieć do niego żal ), to zauważysz jak bardzo kreatywnym i twórczym jest aktorem. Nie ma dla niego roli, w której by nie zagrał.
Ot, z pamięci : Od poszukiwania amerykańskiego snu w Las Vegas Parano i Dzienniku zakrapianym rumem, po szmuglera narkotyków w Blow, nie zapominając o wszelkich dziełach Tima Burtona. Gdziekolwiek nie zagra, jego role są naprawdę dobre i wspaniale ukazuje daną graną postać. Dla mnie jest aktorem wybitnym i nie sądzę, żeby można było mówić, że np zagrał w zbyt wielu filmach fantastycznych czy bajkach, zauważ, że jego role są wyrównane i w każdym charakterze zagrał kogoś. Tak sądzę.
Jest fantastyczny ;)

Pozdro
B

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones