PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114904}

Rozpustnik

The Libertine
6,9 27 764
oceny
6,9 10 1 27764
5,5 6
ocen krytyków
Rozpustnik
powrót do forum filmu Rozpustnik

pies i kupa

ocenił(a) film na 7

Kocham akcje 2 planu i w jednej ze scen w ktorej krol konwersowal pies sral w tle. Pewnie offtopic, ale zastanawiam sie czy to bylo zamierzone, czy uznano ze jakby scene powtorzylii to budzet filmu by sie rozciagnal na rzecz Malkovicha.

czekam na opinie, pozdro.

ps. to nie jest zadna profanacja ani zadna glebokoa refleksja i analiza filmu.

ocenił(a) film na 8
magnes_6

Też to zauważyłam, dobrze, że nie zrobił "kupki" jak koń w "Człowieku, który płakał" :)

pozdrawiam, Tosia

ocenił(a) film na 8
magnes_6

Też zauważyłam ten detal :) Scena raczej nie zamierzona; chyba, że mają tak wytresowane pieski :) Ale pozostawiona specjalnie. Ot, taki "smaczek" dla uwiarygodnienia dbałości o realia historyczne. Tak właśnie wtedy było w pałacach - po prostu brudno.

magnes_6

Może i scena nie zamierzona, ale świetnie się wpasowała w sytuację.Król w tym czasie mówił "wszyscy ze mnie kpią, a to nie służy mojemu majestatowi"

ocenił(a) film na 7
emiliozzz

dokładnie ;) nie wiem czy ta scena pojawila sie tam przez przypadek, ale... idealnie wpasowała się w wypowiadaną przez Króla kwestię

magnes_6

też to zauważyłam;) nie wiem czy to przeypadek czy nie ale mysle, że dobrze, że to zostawili;)

ocenił(a) film na 6
magnes_6

Najlepsza scena z całego filmu. Kwintesencja tamtych czasów. Tylko dlatego daję tak wysoką ocenę - 6.

magnes_6

wtedy srano gdzie popadnie i nie mowie tylko o zwierzetach....takie czasy, tak wiec jesli dzis bogactwo czesto porownoje sie do np wersalu to ciezko zgadnac o co chodzi

ocenił(a) film na 7
mihas

:o)

użytkownik usunięty
magnes_6

też zauważyłem, jakaś prowokacja.... :)

magnes_6

hahaha tak, ja też zauważyłam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones