PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114904}

Rozpustnik

The Libertine
6,9 27 764
oceny
6,9 10 1 27764
5,5 6
ocen krytyków
Rozpustnik
powrót do forum filmu Rozpustnik

Co sie dzieje z tym filmem? Premiera miala juz dawno byc a tu nic nie slychac o nim. Mam nadzieje że jednak trafi na ekrany bo szkoda by było nie zobaczyć Deppa w takiej roli...

UrsaTheWitch

A nie widziałaś może na górze strony, że premiera światowa odbędzie się dopier we wrześniu??
Jest tam wyraźnie napisane że musisz jeszcze poczekać 7 miesięcy....
Wystarczy być dobrym obserwatorem a unikniesz takich pytań..

kyanka

Ojoj chyba się troche zapędziłam:P
Bardzo przepraszam. Nie zauważyłam że tam było napisane 2004...
Zwracam honor;]
No więc w takiej sytuacji też jestem ciekawa co się dzieje..?

kyanka

Film został doprowadzony do końca to jest pewne, czytałam o tym na którejś z zagranicznych stron johnnego - czemu jeszcze nie puszczono go w obieg sama jestem ciekawa..... a może zbyt pruderyjni ludzie o tym decydują? ;)

ocenił(a) film na 7
kyanka

Każdy ma prawo się pomylić. Ja także, więc nie ma sensu od razu tak naskakiwać tylko spokojnie wytłumaczyć :) Ale wracając do tematu to poszukałam troche w internecie i oczywiście znalazłam parę różnych, sprzecznych często, informacji. Więc według jednej z nich premiera światowa ma być we wrześniu 2005 czyli ktoś kto wpisał na tej stronie datę premiery być może po prostu się pomylił. Na innej znowu stronie przeczytałam że film ten nie będzie puszczany w kinie a jedynie wyjdzie na dvd. Mam nadzieje że to nieprawda.

UrsaTheWitch

no i? wrzesień, nawet wrzesień 2005, już minął, a o filmie nic nie słychać... ktoś ma może jakieś informacje?

dzio

w styczniu wchodzi wreszcie do szerokiej dystrybucji w USA. o premierze Polskiej na razie cicho.

pan_qba

Nazwa, plakat, ale daty nie ma...

UrsaTheWitch

nie wiem, kiedy będzie polska premiera, ale film od wczoraj jest puszczany we Francji. Może my też się doczekamy...

julll

wiec moze w wersji francuskiej lub wloskiej mozna juz obejrzec,jak tak to dam wam znac .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones