PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673150}

Herb piratów

Crossbones
6,2 2 250
ocen
6,2 10 1 2250
Herb piratów
powrót do forum serialu Herb piratów

Czy jest to może coś w rodzaju "Rodziny Borgiów" w innych realiach?

ocenił(a) serial na 3
JTotaku

Jeśli już to chyba pytasz o serial "Black Sails".

I nie, niestety, w porównaniu do "Black Sails" ten nieszczęsny "Crossbones" wypada strasznie blado. Kompletnie nierealistyczny i teatralny. Intrygi i głębi postaci też nie ma co porównywać.

Te dwie serie dzielą klasowo lata świetlne. Zdecydowanie lepiej zainwestuj swój czas w "Black Sails".

Rejka

Dzięki za odpowiedź oglądałem już 2 sezony "Black Sails" dlatego zainteresowałem się tym tytułem i do tego Malkovich:). Bardziej chodziło mi czy jest on bardziej przegadany czy jest w nim coś z "Piratów", ale i tak odpowiedziałaś mi na moje pytanie więc dziękuję "Piraci", "Wikingowie" i "Gra o Tron" to zdecydowanie trzy najlepsze seriale na które warto czekać choć GoT już się trochę przejadł i te odstępstwa od pierwowzoru:/
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki:)

ocenił(a) serial na 4
JTotaku

Zgadzam się Gra o Tron i Wikingowie to naprawdę świetne produkcje dodał bym jeszcze kilka min. lubiłem Rome (troszkę go popsuli) i Spartakusa :) choć one się nie równają z GoT

Baal

Rzym bardzo dobry serial tylko dwa sezony niestety:/

ocenił(a) serial na 4
JTotaku

No mi właśnie o to chodzili ze go można powiedzieć anulowali w ostatnich odcinkach Rzymu widać było ze serial jest przycięty tak aby było jako takie zakończenie

Rejka

Muszę sprawdzić Herb Piratów, bo Piraci to wybitne gówno.

ocenił(a) serial na 3
Private_Witt

Cóż, co kto woli. Jedni masło inni margarynę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones